Evidenční listy důchodového pojištění


Kde si zkontrolovat evidenční listy důchodového pojištění a proč? Nejdůležitější informace najdete v našem článku, který jsme pro vás sepsali zde.

Více zde...


Jaké výhody má studium při práci


Jaké výhody má studium při práci? Nejdůležitější informace najdete v našem článku, který jsme pro vás sepsali zde.

Více zde...


Daňové přiznání za rok 2021


Termín pro podání daňového přiznání za rok 2021 je do 1. 4. 2022, v případě elektronického podání do 2. 5. 2022. Jestliže Vám daňové přiznání zpracovává daňový poradce, tak termín pro odevzdání je 1. července 2022.

Více zde...


Studenti a daně


Souhrn toho, na co si dát pozor, když dojde na danění výdělku na brigádě najdete v článku zde.

 

Více zde...


PF 2022


Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2022 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

Více zde...


Bankovní identita


Bankovní identita může v mnoha případech ulehčit život občana. A o co vlastně jde? Nejdůležitější informace najdete v našem článku, který jsme pro vás sepsali zde.

 

Více zde...


Elektronický podpis


Co to je elektronický podpis? Jak získat elektronický podpis? Nejdůležitější informace najdete v našem článku, který jsme pro vás sepsali zde.

 

Více zde...


Sankce za nesprávné vedení účetnictví


Podle zákona o účetnictví musí vést účetní jednotky účetnictví v zákoně daném rozsahu. Nejdůležitější informace najdete v našem článku, který jsme pro vás sepsali zde.

 

Více zde...


Daňové přiznání fyzických osob za rok 2020


Termíny pro podání daňového přiznání osob za rok 2020 se blíží. Kdo jej však vlastně musí odevzdat? Nejdůležitější informace najdete v našem článku, který jsme pro vás sepsali zde.

Více zde...


Zrušení superhrubé mzdy


Leden 2021 přináší do výpočtů základu daně mnoho nového. Již prvního dne nového roku totiž došlo ke zrušení superhrubé mzdy. Kromě toho byla také změněna daňová sleva na poplatníka. Více v našem článku, který jsme pro vás sepsali zde.

 

Více zde...


PF 2021


Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

Více zde...


Povinné platby záloh pro OSVČ jsou zpět


Všichni ti, co patří k OSVČ, by nyní měli zbystřit. Povinné platby záloh pro OSVČ jsou zpět. Opozdilcům hrozí penále. Nejdůležitější informace najdete v našem článku, který jsme pro vás sepsali zde.

Více zde...


Kdy je lepší být plátce DPH?


Kdy je lepší být plátce DPH? Mohou nastat situace, kdy je výhodné stát se plátcem DPH i přesto, že to není vyloženě nutné. Nejdůležitější informace najdete v našem článku, který jsme pro vás sepsali zde.

Více zde...


Kdo může požádat o roční zúčtování daně?


Kdo může požádat o roční zúčtování daně? Nejdůležitější informace najdete v našem článku, který jsme pro vás sepsali zde.

 

Více zde...


Jak funguje eNeschopenka?


Jak funguje eNeschopenka? Nejdůležitější informace najdete v našem článku, který jsme pro vás sepsali zde.

Více zde...


Kdy je audit účetnictví povinný?


Jaká jsou kritéria pro povinný audit účetní závěrky? Nejdůležitější informace najdete v našem článku, který jsme pro vás sepsali zde.

Více zde...


Osoby bez zdanitelných příjmů v roce 2019


Co je nového pro osoby bez zdanitelných příjmů v roce 2019? Nejdůležitější změny naleznte v našem článku zde.

Více zde...


Daňové změny pro rok 2019


I rok 2019 přinesl hned několik změn v oblasti daní, které byste neměli přehlédnout. Ať už se budeme bavit o dani z příjmu, dani z přidané hodnoty nebo o spotřebních daních, všude jsou nějaké novinky, které stojí za pozornost. Nejdůležitější změny najdete v našem článku, který jsme pro vás sepsali zde.

Více zde...


Zdravotní pojištění po ukončení studia


Od kterého měsíce platit pojištění po ukončení studia? Ukončili jste letos školu? Pak je určitě namístě zajímat se o placení sociálního a zdravotního pojištění. Na toto téma se zaměřuje náš nový článek zde.

Více zde...


Virtuální měny z účetního pohledu


Uvažujete o koupi virtuální měny? Rozhodli jste se založit firemní účet? Základní informace o virtuálních měnách z pohledu účetního naleznete v našem článku zde.

Více zde...


Daňové změny pro rok 2018


Nový rok přináší řadu změn v oblasti daní. Koho se změny nejvíce dotknou, kdo si polepší a komu naopak přibude více starostí? Odpovědi naleznete v článku, který jsme pro vás sepsali zde.

Více zde...


Paušální výdaje


Jedete na paušál? Od roku 2018 čekají paušální výdaje nemalé změny. O těchto změnách informuje článek na webu ipodnikatel.cz, ke kterému jsme poskytli informace.

Více zde...


Elektronická komunikace


Pro plátce DPH jsme zavedli novou službu – elektronická komunikace.

Více zde...


Spuštěny nové internetové stránky


Na těchto nových stránkách najdete více informací a můžete se přihlásit na školení či nám nechat vzkaz ve fóru.

Více zde...