Kdy je lepší být plátce DPH?


Kdy je lepší být plátce DPH? Mohou nastat situace, kdy je výhodné stát se plátcem DPH i přesto, že to není vyloženě nutné. Nejdůležitější informace najdete v našem článku, který jsme pro vás sepsali zde.

Více zde...


Kdo může požádat o roční zúčtování daně?


Kdo může požádat o roční zúčtování daně? Nejdůležitější informace najdete v našem článku, který jsme pro vás sepsali zde.

 

Více zde...


Jak funguje eNeschopenka?


Jak funguje eNeschopenka? Nejdůležitější informace najdete v našem článku, který jsme pro vás sepsali zde.

Více zde...


Kdy je audit účetnictví povinný?


Jaká jsou kritéria pro povinný audit účetní závěrky? Nejdůležitější informace najdete v našem článku, který jsme pro vás sepsali zde.

Více zde...


Osoby bez zdanitelných příjmů v roce 2019


Co je nového pro osoby bez zdanitelných příjmů v roce 2019? Nejdůležitější změny naleznte v našem článku zde.

Více zde...


Daňové změny pro rok 2019


I rok 2019 přinesl hned několik změn v oblasti daní, které byste neměli přehlédnout. Ať už se budeme bavit o dani z příjmu, dani z přidané hodnoty nebo o spotřebních daních, všude jsou nějaké novinky, které stojí za pozornost. Nejdůležitější změny najdete v našem článku, který jsme pro vás sepsali zde.

Více zde...


Zdravotní pojištění po ukončení studia


Od kterého měsíce platit pojištění po ukončení studia? Ukončili jste letos školu? Pak je určitě namístě zajímat se o placení sociálního a zdravotního pojištění. Na toto téma se zaměřuje náš nový článek zde.

Více zde...


Virtuální měny z účetního pohledu


Uvažujete o koupi virtuální měny? Rozhodli jste se založit firemní účet? Základní informace o virtuálních měnách z pohledu účetního naleznete v našem článku zde.

Více zde...


Daňové změny pro rok 2018


Nový rok přináší řadu změn v oblasti daní. Koho se změny nejvíce dotknou, kdo si polepší a komu naopak přibude více starostí? Odpovědi naleznete v článku, který jsme pro vás sepsali zde.

Více zde...


Paušální výdaje


Jedete na paušál? Od roku 2018 čekají paušální výdaje nemalé změny. O těchto změnách informuje článek na webu ipodnikatel.cz, ke kterému jsme poskytli informace.

Více zde...


Elektronická komunikace


Pro plátce DPH jsme zavedli novou službu – elektronická komunikace.

Více zde...


Spuštěny nové internetové stránky


Na těchto nových stránkách najdete více informací a můžete se přihlásit na školení či nám nechat vzkaz ve fóru.

Více zde...