Daně jsme všichni povinni platit, ne všichni ale ví, jaké jsou jednotlivé druhy daní, jejich sazby a data placení. Jejich neplacení nám může ale způsobit nemalé potíže, které jsou samozřejmě spojeny s nepříjemnými peněžními sankcemi.

Vždy je proto tedy výhodnější být v tomto ohledu plně informován a neustále doplňovat tyto znalosti o změny, kterým často daně a jejich placení podléhají. Nevyznáte-li se v této oblasti a hledáte speciality, kteří vám budou při řešení těchto situací nápomocni? Pak jsme tu pro vás právě my.

Poskytujeme komplexní daňové poradenství

Jelikož se v tomto oboru pohybujeme dlouhou dobu, zabýváme se poskytováním daňového poradenství v Brně a jeho okolí. Poradíme vám ohledně vyplňování daňových přiznání, daňové kontroly, poskytneme vám konzultace ohledně české daňové soustavy a mnoho dalšího. Postaráme se tedy o to, abyste plnili všechny daňové povinnosti správně a včas. 

Individuální přístup

Ke každému našemu klientovi přistupujeme podle jeho požadavků a potřeb, neboť každý zákazník je jiný a potřebuje individuální péči. Náš tým odborných zaměstnanců, kteří se v tomto oboru pohybují již řadu let, vám rád odpoví na všechny vaše dotazy ohledně daní a jejich plnění. 

Svěřte daně odborníkům

Pečlivě sledujeme současnou situaci a své znalosti si pravidelně doplňujeme na školeních a seminářích. Díky tomu se umíme rychle zorientovat v daňové soustavě a poradit každému podnikateli či živnostníkovi přímo na míru. 

Kontaktujte nás a ušetříte čas i peníze 

Kromě daňového poradenství se zabýváme i dalšími službami (vedení účetnictví, zpracování ekonomických projektů, zpracování mzdové agendy pro malé organizace a další) jež Vám pomohou směřovat své podnikání tím správným směrem. Cena našich služeb se odvíjí od hodinové sazby. Soustřeďte se plně na svou podnikatelkou činnost a přenechte tyto starosti profesionálům, kteří dané problematice dobře rozumí a dokáží vám ušetřit nejen čas, ale také peníze.