Organizace si často na zrealizování svých obchodních záměrů potřebují půjčit peníze od banky. Ale většinou neví, jak na to, aby zpracování úvěrového projektu bylo opravdu efektivní. Navíc plánování ekonomických a úvěrových projektů je činnost zabírající velké množství času.

Zabýváme se proto zpracováním úvěrových a jiných ekonomických projektů. Ke svým klientům přistupujeme podle jejich výslovných požadavků a potřeb, neboť každý projekt je jedinečný, stejně tak jako každý klient. Cenou za zpracování úvěrového projektu je 1 % z půjčené částky.

Práci odvádíme vždy pečlivě, svědomitě a s maximálním nasazením, neboť spokojenost a následná loajalita klientů je pro nás tou největší odměnou. V případě potřeby se neváhejte obrátit na náš tým zaměstnanců, který Vám rád poradí tak, aby Vaše volba byla správná a přinesla požadovaný výsledek.

Kromě zpracování projektů provádíme také řadu dalších služeb, jež by Vám mohli ve Vašem podnikání pomoci. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, ekonomické konzultace a zastupování.